Wypożyczalnia samochodów iCar

Nasza firma powstała w 2014 roku , Dzieki dobrej ofercie i konkurencyjnych cenach preżnie się rozwja.

MIARĄ NASZEJ PRACY JEST ZADOWOLENIE KLIENTA

W chwili obecnej flota składa się z parunastu samochodów osobowych, w niedługiej przyszłosci planujemy rozwiniecie oferty do wszystkich segmentów samochodowych.
Bez względu na to, czy potrzebujesz auta ekonomicznego, dzięki któremu z łatwością będziesz poruszać się po miejskich uliczkach, czy komfortowego, idealnego na dłuższe trasy, u nas znajdziesz to, czego szukasz.
Oferta iCar jest zróżnicowana ,skierowana do firm i osób fizycznych, staramy się tez dostosować do klijenta oczekujacego obsługi na najwyższym poziomie, jestesmy w stanie nawet nabyc samochod dostsowany dla potrzeb klijenta długoterminowego.
Wszystkie wynajmowane pojazdy objęte są pełnym ubezpieczeniem OC , AC , NNW, ASSISTANCE . Nasza wypożyczalnia zapewnia auta zastępcze w przypadku awarii , kolizji lub innych zdarzeń losowych .

Firma iCar od począdku swojej działalności wspiera programy prospołeczne, aktywność i czynną rekreację. Aktywnie uczestniczymy we wszystkich działaniach związanych z promowaniem regionu wspierając sportowców. Kluczowym przedsięwzięciem sportowym sponsorowanym przez firme iCar jest piłka nożna. Od kilku sezonów wspieramy klub" LZS Wrzoski "oraz jestesmy jednym z założycieli "iCar Wawelno Futsal Team". Oba zespoły dobrze radza sobie w ligowych rozgrywkach i maja spore szanse na Awans do wyższych lig.

Równie aktywnie staramy się tez wspierac młodego żużlowca Kolejarza Opole Tomasza Gąsiora, który mimo młodego wieku ambitnie walczy z najlepszymi w ogólnopolskiej "Nice Lidze Żużla".