Blog

Wymajem samochodówCzas ferii zimowych rozpoczął się na dobre! Na opolszczyźnie uczniom przyjdzie jeszcze trochę na nie poczekać. W tym roku przypadają one w dniach od 10 do 23 lutego. Jeśli planujecie wyjazd w góry na białe stoki lub na wspólną rodzinną wycieczkę za miasto, polecamy Wam nasze sprawdzone busy i samochody osobowe. Jeśli obawiacie się o sprawność Waszego samochodu lub niezbędna jest Wam większa przestrzeń, służymy pomocą! Wynajem samochodu na ferie zimowe 2020 nigdy nie był tak prosty – tylko w iCar znajdziecie najlepsze ceny na opolskim rynku wynajmu samochodów, brak skomplikowanych formalności, a przede wszystkim wygodę i komfort jazdy.

Nasze samochody polecają się na ferie! Bogata flota naszej wypożyczalni samochodów obejmuje takie modele jak: VW Passat, VW Golf, Ford Focus, Skoda Octavia, Dacia Doker, Citroen C-elysee, VW Sharan, Ford Galaxy, VW Caddy, a także niezawodne busy: Renault Trafic, Ford Transit Custom.

Wypożyczalnia samochodów iCar działa na rynku Opolskim od 2014 roku. Nasza siedziba mieści się w Wawelnie, zaledwie 12 km do Opola. Dzięki stale powiększającej się flocie pojazdów oraz konkurencyjnych cenach jesteśmy jednym z liderów na opolskim rynku.

Zastanawiasz się gdzie tanio wynająć auto w Opolu? W chwili obecnej nasza flota składa się z dużej bazy samochodów osobowych, różnych klas i marek. Dysponujemy również nowoczesnymi busami, które są w stanie pomieścić 9 osób. Znajdziecie u nas takie marki pojazdów jak: VW, Renault, Skoda, Ford oraz Mercedes. W niedługiej przyszłości planujemy rozwinięcie oferty do wszystkich segmentów samochodowych.