Wypożyczalnia samochodów iCar

Wypożyczalnia samochodów iCar powstała w 2014 roku. Nasza siedziba mieści się w Wawelnie, zaledwie 12 km do Opola. Dzięki stale powiększającej się flocie pojazdów oraz konkurencyjnych cenach jesteśmy jednym z liderów na rynku Opolskim.

MIARĄ NASZEJ PRACY JEST ZADOWOLENIE KLIENTA

            W chwili obecnej nasza flota składa się z dużej bazy samochodów osobowych, różnych klas i marek. Dysponujemy również nowoczesnymi busami, które są w stanie pomieścić 9 osób. Znajdziecie u nas takie marki pojazdów jak: VW, Renault, Skoda, Ford oraz Mercedes. W niedługiej przyszłości planujemy rozwinięcie oferty do wszystkich segmentów samochodowych.

            Bez względu na to, czy potrzebujesz auta ekonomicznego, dzięki któremu z łatwością będziesz poruszać się po miejskich uliczkach, czy komfortowego, idealnego na dłuższe trasy - u nas znajdziesz to, czego szukasz!

            Zróżnicowana oferta naszej wypożyczalni skierowana jest zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Wszystkie wynajmowane pojazdy objęte są pełnym ubezpieczeniem OC, AC, NNW, ASSISTANCE. Nasza wypożyczalnia zapewnia auta zastępcze w przypadku awarii, kolizji lub innych zdarzeń losowych.

Szukasz obsługi na najwyższym poziomie? A może zależy Ci na konkretnej marce i modelu pojazdu? Skontakuj się z nami – przy długoterminowej współpracy zakupimy auto wyłącznie dla Ciebie!

sharan3.jpg

WSPIERAMY SPORTOWCÓW

            Firma iCar od począdku swojej działalności wspiera programy prospołeczne, aktywność i rekreację. Aktywnie uczestniczymy we wszystkich działaniach związanych z promowaniem regionu wspierając czynnie sportowców.

            Kluczowym przedsięwzięciem sportowym sponsorowanym przez firme iCar jest piłka nożna. Od kilku sezonów wspieramy klub LZS Wrzoski oraz jesteśmy jednym z założycieli zespołu iCar Wawelno Futsal Team, który w sezonie zimowym występuje w lidze futsalu.

            Równie aktywnie staramy się tez wspierac młodego żużlowca Kolejarza Opole Tomasza Gąsiora, który mimo młodego wieku ambitnie walczy z najlepszymi w ogólnopolskiej "Nice Lidze Żużla".

tgasior.jpg
futsal.jpg
Wrzoski.jpg